Polish HardCore Wrestling - Nieoficjalna Polska Federacja TWG serwer 3!!!
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Strona GłównaStrona Główna  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Best of styles

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
BronieV Hardy
Booker
Booker
BronieV Hardy


Liczba postów : 82
Reputacja PHW : 26678
Browarów za Pomoc : 0
Data Dołączenia : 14/05/2010
Wiek : 28
Skąd : Wrestlemania

Best of styles Empty
PisanieTemat: Best of styles   Best of styles I_icon_minitimePią Sie 06, 2010 1:45 pm

Witajcie
Oto moja kolejna próba rozkręcenia forumowiczów w wakacje

BEST OF STYLES czyli najlepsi w stylach wg Wikipedii. Zawodnicy mogą być z jakiejkolwiek federacji oraz mogą być martwi lub już nie walczyć (ale lepiej jakby podawani byli jeszcze żywy xd)

Style które wynalazłem w wikipedi i w której są podawani wg was najlepsi zawodnicy :

" * High Flyers – przez większość walki są w powietrzu, wygrywają przez swoją zwinność. Zawodnicy którzy stosują ten styl to np.
Rey Mysterio, Evan Bourne czy Jeff Hardy.

* Brawler – ich akcje polegają na ciosach i kopnięciach prawie w ogóle się nie broniąc. Przykład takiego wrestlera to:
Mick Foley, Steve Austin lub Vladimir Kozlov.

* Power – wyjątkowo silni zawodnicy. Specjalizują się w silnych rzutach przeciwnikiem na matę. Przykłady:
The Undertaker, Big Show, Kane czy Batista.

* Technicy – Używają różnych submission i innych technicznych chwytów. Potrafią wyrywać się z różnych sytuacji. Przykładami "techników" mogą być: Jack Swagger, William Regal czy Bret Hart.


* Wykonawcy stylu amerykańskiego – to styl łączący powyższe 4 style, z którego powstał piąty. Zwykle walki z wrestlerami tego zagrania dobrze wyglądają, gdyż zwykle zapaśnicy ci posiadają umiejętność "carry'ingu", czyli poprowadzenia walki według ustalonego scenariusza. Są typowo ruchliwymi zawodnikami na ringu, przez co starcie staje się interesujące. Wykonawcy tego stylu potrzebują dobrej kondycji. Ten styl wygląda najbardziej "realnie" z wszystkich, gdyż wrestlerzy nie wykorzystują własnego ciała jak brawlerzy czy high flyerzy. Wykonawcami tego stylu są m.in.: Triple H, John Cena, Ted DiBiase,Shawn Michaels,Randy Orton.
"

Moje typy :
High Flyer- Jeff Hardy
Brawler - Tu mogę rocka dać? Jak nie to Austin xd
Power - Taker!!
Technicy - Ja tu dam hbk'a
wykonawca stylu amerykańskiego - nie znam się więc triple H

Proszę o wypowiedzi bo forum coś odlatuje w niepamięć przez wakacje ;p
Powrót do góry Go down
http://www.pk3run.pl
Mr.Destruction
Debiutant
Debiutant



Liczba postów : 23
Reputacja PHW : 26239
Browarów za Pomoc : 0
Data Dołączenia : 02/06/2010

Best of styles Empty
PisanieTemat: Re: Best of styles   Best of styles I_icon_minitimePon Sie 09, 2010 2:49 am

High Fly - Ultimo Dragon

Brawler - SCSA

Power - Kane

Technik - Bret Hart (oczywiście nie obecnie bo teraz walczy jak menel)

All Arounder - Krawędź (Edge)
Powrót do góry Go down
The Psycho Jason
Administrator
Administrator
The Psycho Jason


Liczba postów : 198
Reputacja PHW : 27891
Browarów za Pomoc : 7
Data Dołączenia : 05/05/2010
Skąd : Kraina Cienia

Best of styles Empty
PisanieTemat: Re: Best of styles   Best of styles I_icon_minitimePon Sie 09, 2010 8:51 am


High Flyer- Jack Evans

Brawler - Steve Austin

Power - Goldberg

Technik - Kurt Angle

Wykonawca Stylu Amerykańskiego - Shawn Michaels
Powrót do góry Go down
https://phw-wrestling.forumpolish.com
BronieV Hardy
Booker
Booker
BronieV Hardy


Liczba postów : 82
Reputacja PHW : 26678
Browarów za Pomoc : 0
Data Dołączenia : 14/05/2010
Wiek : 28
Skąd : Wrestlemania

Best of styles Empty
PisanieTemat: Re: Best of styles   Best of styles I_icon_minitimePon Sie 09, 2010 3:24 pm

Witam Mr. Jasona. Udaly sie wczasy? Razz
Powrót do góry Go down
http://www.pk3run.pl
The Psycho Jason
Administrator
Administrator
The Psycho Jason


Liczba postów : 198
Reputacja PHW : 27891
Browarów za Pomoc : 7
Data Dołączenia : 05/05/2010
Skąd : Kraina Cienia

Best of styles Empty
PisanieTemat: Re: Best of styles   Best of styles I_icon_minitimeWto Sie 10, 2010 12:28 pm

Taaa bardzo udane Wink jestem wypoczety, mimo kilko ekscesów wakacje można zaliczyc do udanych Smile jakby co to jestem już dostępny i gotowy do pracy Smile
Powrót do góry Go down
https://phw-wrestling.forumpolish.com
BronieV Hardy
Booker
Booker
BronieV Hardy


Liczba postów : 82
Reputacja PHW : 26678
Browarów za Pomoc : 0
Data Dołączenia : 14/05/2010
Wiek : 28
Skąd : Wrestlemania

Best of styles Empty
PisanieTemat: Re: Best of styles   Best of styles I_icon_minitimeSro Sie 11, 2010 12:31 am

na help miałem takie jedno pytanko i jeszcze w sumie nie rozwiązane. Może ty byś mógł tam coś wyjaśnić? xd
Powrót do góry Go down
http://www.pk3run.pl
Sponsored content





Best of styles Empty
PisanieTemat: Re: Best of styles   Best of styles I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Best of styles
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Pozwolenia na tym forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Polish HardCore Wrestling - Nieoficjalna Polska Federacja TWG serwer 3!!! :: PO GODZINACH :: Luźne Rozmowy-
Skocz do:  
Copyright © by The Psycho Jason
All Rights Reserved
Free forum | ©phpBB | Free forum support | Zgłaszanie nadużyć | Najnowsze dyskusje