Polish HardCore Wrestling - Nieoficjalna Polska Federacja TWG serwer 3!!!
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Strona GłównaStrona Główna  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Wrestlemania 27

Go down 
4 posters
AutorWiadomość
Szymek666
Low-Carder
Low-Carder



Liczba postów : 60
Reputacja PHW : 26523
Browarów za Pomoc : 0
Data Dołączenia : 10/05/2010
Wiek : 32
Skąd : Rembertów

Wrestlemania 27 Empty
PisanieTemat: Wrestlemania 27   Wrestlemania 27 I_icon_minitimeWto Mar 08, 2011 11:52 am

Jak myślicie jakie szanse ma na wygraną Michael Coll i czy Miz utrzyma tytuł do Wrestlemanii bo ja co do jednego i drugiego mam mieszane uczucia
Powrót do góry Go down
majster0
Jobber
Jobber
majster0


Liczba postów : 44
Reputacja PHW : 26443
Browarów za Pomoc : 0
Data Dołączenia : 15/05/2010
Wiek : 31
Skąd : Krzanowice

Wrestlemania 27 Empty
PisanieTemat: Re: Wrestlemania 27   Wrestlemania 27 I_icon_minitimeWto Mar 08, 2011 12:58 pm

Nie jestem na bieżąco z WWE bo oglądam na Extreme, ale z tego co się orientuje to Miz napewno do Wrestlemanii będzie trzymał pas, i powinien go potrzymać myślę do Money in the Bank. A co do Cole'a to Hulk już się wypowiedział w sposób jasny kto powinien wygrać.
Powrót do góry Go down
The Psycho Jason
Administrator
Administrator
The Psycho Jason


Liczba postów : 198
Reputacja PHW : 27891
Browarów za Pomoc : 7
Data Dołączenia : 05/05/2010
Skąd : Kraina Cienia

Wrestlemania 27 Empty
PisanieTemat: Re: Wrestlemania 27   Wrestlemania 27 I_icon_minitimeWto Mar 08, 2011 2:02 pm

Miz narazie utzryma pas bo na WM jest walka zapowiedziana to nic na pewno nie odjebia. Ale Miz narazie ogarnia system jako mistrz. A sama walka Cola z Jerrym to tam bedzie szopka w chuj :p Jerry moze cos tego skilla jeszczee ma ale Cole to juz nie :p ma niezla gadane i jako heelowa postac gra bardzo dobrze ale sama walka to nie wiem jak wyjdzie :p moze sedzia specjalny i Swagger podciagna poziom walki bo tak to mizeria bbedzie :p ciekawie zapowiada sie natomiast submission match Edge vs Alberto Very Happy
Powrót do góry Go down
https://phw-wrestling.forumpolish.com
Olszak
Mid-Carder
Mid-Carder
Olszak


Liczba postów : 114
Reputacja PHW : 26844
Browarów za Pomoc : 0
Data Dołączenia : 10/05/2010
Wiek : 30
Skąd : Szczecin

Wrestlemania 27 Empty
PisanieTemat: Re: Wrestlemania 27   Wrestlemania 27 I_icon_minitimeWto Mar 08, 2011 2:40 pm

Ważne, że na walce Cola sędzia bedzie stone cold. xD Nie wiem czy mecz Edge vs Alberto bedzie specjalny, bo powrot Christiana troche psuje szanse mojego ulubienca xD no ale teraz Clay mu pomaga, ciekaw jestem co odwali Rock na WMce, bo teraz niezly feud z cena, przynajmniej mi sie podoba : P
Powrót do góry Go down
The Psycho Jason
Administrator
Administrator
The Psycho Jason


Liczba postów : 198
Reputacja PHW : 27891
Browarów za Pomoc : 7
Data Dołączenia : 05/05/2010
Skąd : Kraina Cienia

Wrestlemania 27 Empty
PisanieTemat: Re: Wrestlemania 27   Wrestlemania 27 I_icon_minitimeSro Mar 09, 2011 2:15 am

Narazie to Cena jest ciskany przez Rocka ;p ale możliwe że coś na WM odstawi bo w sumie jaki jest sens żeby go zakontraktować i nie wykorzystać jego skilli na gali Very Happy więc na pewno coś odstawi Very Happy może się wmiesza w walkę Ceny z Mizem Very Happy co do jego obecności mam również duże nadzieje ;p
Powrót do góry Go down
https://phw-wrestling.forumpolish.com
Olszak
Mid-Carder
Mid-Carder
Olszak


Liczba postów : 114
Reputacja PHW : 26844
Browarów za Pomoc : 0
Data Dołączenia : 10/05/2010
Wiek : 30
Skąd : Szczecin

Wrestlemania 27 Empty
PisanieTemat: Re: Wrestlemania 27   Wrestlemania 27 I_icon_minitimeSro Mar 09, 2011 4:44 am

no mnie, by dużo bardziej przekonała jego wypowiedz gdyby ją powiedział na Raw a nie z odtworzenia. Wiadomo, że to, że pokazał się na jednym Raw to już sukces przecież on wogóle czasu nie ma. No ale jak mówi, że kocha WWE, a mówi od siebie z domu to trochę słabo. Choć wiadomo co zrobił dla WWE i pewnie HoF to tylko kwestia czasu dziwie sie, ze HBK jest przed nim chyba, że liczą na powrót Rocka XP (złudne nadzieje)
Powrót do góry Go down
The Psycho Jason
Administrator
Administrator
The Psycho Jason


Liczba postów : 198
Reputacja PHW : 27891
Browarów za Pomoc : 7
Data Dołączenia : 05/05/2010
Skąd : Kraina Cienia

Wrestlemania 27 Empty
PisanieTemat: Re: Wrestlemania 27   Wrestlemania 27 I_icon_minitimeSro Mar 09, 2011 5:52 am

no HoF to podobno ma być za rok i jego obecność jest raczej pod tym względem. Na peno jest postacią wybitną oraz niezwykle medialną. No Rock dzięki WWF/WWE wypromował się na tyle żeby trafić do hoolywood gdzie zarabia o wiele więcej więc jego wybór dalszej kariery poszedł w tamtym kierunku. A teraz jak ma szansę trafić do HoF dlatego moim zdaniem wraca, zeby jego powrót nie był tydzień przed WM 28 bo to troche denne by było. Powrót na pełen etat jest moim zdaniem złudny ;p
Powrót do góry Go down
https://phw-wrestling.forumpolish.com
Szymek666
Low-Carder
Low-Carder



Liczba postów : 60
Reputacja PHW : 26523
Browarów za Pomoc : 0
Data Dołączenia : 10/05/2010
Wiek : 32
Skąd : Rembertów

Wrestlemania 27 Empty
PisanieTemat: Re: Wrestlemania 27   Wrestlemania 27 I_icon_minitimeCzw Mar 10, 2011 11:58 am

trochę marzyć można ja bym się cieszył z jego powrotu i żeby cencik łomot dostał bo to lama
Powrót do góry Go down
The Psycho Jason
Administrator
Administrator
The Psycho Jason


Liczba postów : 198
Reputacja PHW : 27891
Browarów za Pomoc : 7
Data Dołączenia : 05/05/2010
Skąd : Kraina Cienia

Wrestlemania 27 Empty
PisanieTemat: Re: Wrestlemania 27   Wrestlemania 27 I_icon_minitimeCzw Mar 10, 2011 12:08 pm

Sam The Rock negatywnie odnosił sie do walki z Ceną, a w dodatku wątpię żeby Vince chciał upokorzyć swoją maszynkę do kasy publicznie i pokazać wyższość The Rocka, który niedługo zniknie i zostanie im pokonany Cena Razz więc chcieć można ale wątpię żeby tak się stało Razz
Powrót do góry Go down
https://phw-wrestling.forumpolish.com
Szymek666
Low-Carder
Low-Carder



Liczba postów : 60
Reputacja PHW : 26523
Browarów za Pomoc : 0
Data Dołączenia : 10/05/2010
Wiek : 32
Skąd : Rembertów

Wrestlemania 27 Empty
PisanieTemat: Re: Wrestlemania 27   Wrestlemania 27 I_icon_minitimeCzw Mar 10, 2011 12:17 pm

ej popsułeś mi dzieciństwo Sad
Powrót do góry Go down
The Psycho Jason
Administrator
Administrator
The Psycho Jason


Liczba postów : 198
Reputacja PHW : 27891
Browarów za Pomoc : 7
Data Dołączenia : 05/05/2010
Skąd : Kraina Cienia

Wrestlemania 27 Empty
PisanieTemat: Re: Wrestlemania 27   Wrestlemania 27 I_icon_minitimeCzw Mar 10, 2011 1:12 pm

hahahahaa to sory Razz
Powrót do góry Go down
https://phw-wrestling.forumpolish.com
Sponsored content





Wrestlemania 27 Empty
PisanieTemat: Re: Wrestlemania 27   Wrestlemania 27 I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Wrestlemania 27
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Pozwolenia na tym forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Polish HardCore Wrestling - Nieoficjalna Polska Federacja TWG serwer 3!!! :: PO GODZINACH :: Luźne Rozmowy-
Skocz do:  
Copyright © by The Psycho Jason
All Rights Reserved
Free forum | ©phpBB | Free forum support | Zgłaszanie nadużyć | Najnowsze dyskusje