Polish HardCore Wrestling - Nieoficjalna Polska Federacja TWG serwer 3!!!
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Strona GłównaStrona Główna  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Sin Cara/WWE

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
The Psycho Jason
Administrator
Administrator
The Psycho Jason


Liczba postów : 198
Reputacja PHW : 27891
Browarów za Pomoc : 7
Data Dołączenia : 05/05/2010
Skąd : Kraina Cienia

Sin Cara/WWE Empty
PisanieTemat: Sin Cara/WWE   Sin Cara/WWE I_icon_minitimeWto Mar 08, 2011 1:06 pm

Co myslicie o dolaczeniu do WWE Mistico? :p

Ja w sumei chetnie go zobacze na ringu WWE. Mam nadzieje a nawet duze przekonanie ze wpadnie on podobnie jak del Rio do Main Eventu. Za pieniadze za jakie zostal sprowadzony gglupoota bylo by go trzymac w Mid Cardzie. Skille ma, walczy efektownie ale zobaczymy jak sobie poradzi w dzungli WWE. Vince zrobil dobry interes gdyz na pewno wzbogaci kase WWE z gadzetow z podobizna Sin Cary oraz na pewno w ratingi ktore i tak sa wysokie wzrosna jesazcze bardziej :d

Wyglada na to ze jest to dobrze przemyslana inwestycja ze strony WWE Razz ale co z tego wyjdzie czas pokaze Smile
Powrót do góry Go down
https://phw-wrestling.forumpolish.com
Olszak
Mid-Carder
Mid-Carder
Olszak


Liczba postów : 114
Reputacja PHW : 26844
Browarów za Pomoc : 0
Data Dołączenia : 10/05/2010
Wiek : 30
Skąd : Szczecin

Sin Cara/WWE Empty
PisanieTemat: Re: Sin Cara/WWE   Sin Cara/WWE I_icon_minitimeWto Mar 08, 2011 2:42 pm

fajne promo na wczorajszym Raw, bylo naprawde efektowne. Z Reyem w tak słabej formie ostatnimi czasy i po tych kontuzjach napewno pożądany hf, ciekawe czy bedzie feud przeciwko Alberto z Reyem czy przeciwko Reyowi albo wcale no zobaczymy jak creative team obczai goscia
Powrót do góry Go down
The Psycho Jason
Administrator
Administrator
The Psycho Jason


Liczba postów : 198
Reputacja PHW : 27891
Browarów za Pomoc : 7
Data Dołączenia : 05/05/2010
Skąd : Kraina Cienia

Sin Cara/WWE Empty
PisanieTemat: Re: Sin Cara/WWE   Sin Cara/WWE I_icon_minitimeSro Mar 09, 2011 2:19 am

Ja mam nazieje że nie przesadzi ze sterydami, bo może mieć problemy zdrowotne jak Rey. Wiadomo że on nie wykonuje już wszystkich movesów z których niegdyś słynął, właśnie ze względu na ryzyko kontuzji. W obecnej formie Sin Cara na moje oko powinien poradzić sobie i trzymać wysoki poziom walk Very Happy a feud z del Rio i Reyem to tylko kwestia czasu Wink
Powrót do góry Go down
https://phw-wrestling.forumpolish.com
Olszak
Mid-Carder
Mid-Carder
Olszak


Liczba postów : 114
Reputacja PHW : 26844
Browarów za Pomoc : 0
Data Dołączenia : 10/05/2010
Wiek : 30
Skąd : Szczecin

Sin Cara/WWE Empty
PisanieTemat: Re: Sin Cara/WWE   Sin Cara/WWE I_icon_minitimeSro Mar 09, 2011 9:06 am

Promo Sin Cary jakby ktoś nie widział


odbicie od lin i to cos w 23 sekundzie najlepsze

no mam nadzieje, że będzie trzymał poziom latania, fajnie jakby miał feude z Bournem, bo to obecnie najlepszy high flyer : P
Powrót do góry Go down
The Psycho Jason
Administrator
Administrator
The Psycho Jason


Liczba postów : 198
Reputacja PHW : 27891
Browarów za Pomoc : 7
Data Dołączenia : 05/05/2010
Skąd : Kraina Cienia

Sin Cara/WWE Empty
PisanieTemat: Re: Sin Cara/WWE   Sin Cara/WWE I_icon_minitimeSro Mar 09, 2011 9:21 am

No Sin Cara skille ma jak widać ;D znacznie podnosi poziom High flyerów oraz rozszerza umowną dywizję cruserweight Wink
Powrót do góry Go down
https://phw-wrestling.forumpolish.com
Olszak
Mid-Carder
Mid-Carder
Olszak


Liczba postów : 114
Reputacja PHW : 26844
Browarów za Pomoc : 0
Data Dołączenia : 10/05/2010
Wiek : 30
Skąd : Szczecin

Sin Cara/WWE Empty
PisanieTemat: Re: Sin Cara/WWE   Sin Cara/WWE I_icon_minitimeSro Mar 09, 2011 9:56 am

pas cruserweight moim zdaniem mogl by powrocic bez roszania poprzednich czemu musi byc tylko tyle pasow ....
Powrót do góry Go down
The Psycho Jason
Administrator
Administrator
The Psycho Jason


Liczba postów : 198
Reputacja PHW : 27891
Browarów za Pomoc : 7
Data Dołączenia : 05/05/2010
Skąd : Kraina Cienia

Sin Cara/WWE Empty
PisanieTemat: Re: Sin Cara/WWE   Sin Cara/WWE I_icon_minitimeSro Mar 09, 2011 10:47 am

Moim zdanie z perspektywy fana powrot dywizji Cruserweight bylby naprawde dobra sprawa. Walki te sa zawsze bogate w ciekawe akcje oraz roznorodne zakonczenia. W tym wlasnie aspekcie upatruje niechec WWE do tej dywizji. Wydaje mi sie ze maskuja w ten sposob slabe i malo roznorodne walki jakie niekiedy nam oferuja. Wiadomo ze jezeli na poczatku dostaniemy taka walke to potem latwiej bedzie krytykowac Main Eventy wielkich tytanow. Wtedy WWE musialo by oferowac wiecej wrestlingu u Heavyweightow co w ich wypadku wiaze sie z urazami i kontuzjami itp.
Ja to sobie wlasnie tak tlumacze.

pozatym ostatnio mowi sie o polaczenie pasa WWE z Interkontynentalnym i WHC z United States ... tego to juz wogole nie rozumiem, ale do tego to zmierza powoli...
Powrót do góry Go down
https://phw-wrestling.forumpolish.com
Olszak
Mid-Carder
Mid-Carder
Olszak


Liczba postów : 114
Reputacja PHW : 26844
Browarów za Pomoc : 0
Data Dołączenia : 10/05/2010
Wiek : 30
Skąd : Szczecin

Sin Cara/WWE Empty
PisanieTemat: Re: Sin Cara/WWE   Sin Cara/WWE I_icon_minitimeSro Mar 09, 2011 12:11 pm

o pasach trzeba by już osobny wątek założyć i tam to WWE można porządnie by zjechać prestiż pasów IC i US jest tak niska, że nowy Brayan trzyma pas od nie wiem 3 miesiecy broniac go z 2 razy w bardzo nieciekawych walkach, poza tym nie ma feudow o nie niby teraz cos tam Sheamus probuje no ale ........., o pasie Tag Team nie wspomne dawno porządnego Tag Teamu nie było choć akurat sam team Slayter i Gabriel mi nie przeszkadza to ich rywale pozostawiaja wiele do zyczenia nie wiem czy ostanim prezentujacym sie w miare poprawnie tag team'em bylo chyba Hart Dynasty ale i tak bym nie porównywał do Miz'a i Morrison'a, w dobrych latach Batisty i Reya, no tam az do calej masy tag teamow DX ale to starsze nie najnowsze z przed 2 lat czy ile to minelo
Powrót do góry Go down
The Psycho Jason
Administrator
Administrator
The Psycho Jason


Liczba postów : 198
Reputacja PHW : 27891
Browarów za Pomoc : 7
Data Dołączenia : 05/05/2010
Skąd : Kraina Cienia

Sin Cara/WWE Empty
PisanieTemat: Re: Sin Cara/WWE   Sin Cara/WWE I_icon_minitimeSro Mar 09, 2011 2:10 pm

dokladnie tak. Wszystko zmierza do tego ze beda 2 pasy i po 10 zawodnikow w kazdym brandzie i beda walczyli miedzy soba ... niedobrze sie dzieje :p
Powrót do góry Go down
https://phw-wrestling.forumpolish.com
Sponsored content





Sin Cara/WWE Empty
PisanieTemat: Re: Sin Cara/WWE   Sin Cara/WWE I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Sin Cara/WWE
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Pozwolenia na tym forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Polish HardCore Wrestling - Nieoficjalna Polska Federacja TWG serwer 3!!! :: WRESTLING ZONE :: Newsy-
Skocz do:  
Copyright © by The Psycho Jason
All Rights Reserved
Free forum | ©phpBB | Free forum support | Zgłaszanie nadużyć | Najnowsze dyskusje