Polish HardCore Wrestling - Nieoficjalna Polska Federacja TWG serwer 3!!!
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Strona GłównaStrona Główna  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Kane i Big Show

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
The Psycho Jason
Administrator
Administrator
The Psycho Jason


Liczba postów : 198
Reputacja PHW : 27891
Browarów za Pomoc : 7
Data Dołączenia : 05/05/2010
Skąd : Kraina Cienia

Kane i Big Show Empty
PisanieTemat: Kane i Big Show   Kane i Big Show I_icon_minitimeWto Mar 22, 2011 9:01 am

Co za debil znowu wymyślił żeby połączyć ich w Tag? Ja tego nie potrafie zrozumieć i sie dzisiaj znowu wkurwiłem na RAW. Jeszcze to wejście jest tak słabe... kązy z nich jest lepszy solo ale nie w tagu.. niec nie wnoszą a Kane tak skromnie wygląda przy spasionych Showie... niemoge po prostu Razz lubie Kane'a dlatego strasznie mnie to drażni Razz jeszcze niedawno walczył o WHC, zbliża się WM 27 a oni mi KAne'a do MId Cardu wrzucają i na dodatek do Tag Teamu... jebne normalnie Sad
Powrót do góry Go down
https://phw-wrestling.forumpolish.com
Olszak
Mid-Carder
Mid-Carder
Olszak


Liczba postów : 114
Reputacja PHW : 26844
Browarów za Pomoc : 0
Data Dołączenia : 10/05/2010
Wiek : 30
Skąd : Szczecin

Kane i Big Show Empty
PisanieTemat: Re: Kane i Big Show   Kane i Big Show I_icon_minitimeWto Mar 22, 2011 12:32 pm

hahaha ja średnio Kane'a lubie bo w sumie nie lubię wielkoludów, nie jest tak, że tylko lubię HFów no ale jakoś tak wychodzi ale tag słaby o tyle, że pas Tag Team nie jest prestiżowy choć gdyby chcieli zwiększyć prestiż to jest to krok w dobrym kierunku tylko ten feud przeciwko Core taki sobie. Bo chodzi, żeby właśnie ten pas nie był mid-cardem tylko main eventami, a nie jak na wczorajszym RAW znowu mi tego Santino tam pchają.
Powrót do góry Go down
Olszak
Mid-Carder
Mid-Carder
Olszak


Liczba postów : 114
Reputacja PHW : 26844
Browarów za Pomoc : 0
Data Dołączenia : 10/05/2010
Wiek : 30
Skąd : Szczecin

Kane i Big Show Empty
PisanieTemat: Re: Kane i Big Show   Kane i Big Show I_icon_minitimeWto Mar 22, 2011 12:40 pm

a wogóle chyba jakiś tag 4-4 się szykuje Core vs Kane,Show,Santino i Kozlow : P bo cały czas z tymi samymi walczą - skoro może będzie dodany jeszcze mecz na WM o US to taki jakiś też
Powrót do góry Go down
The Psycho Jason
Administrator
Administrator
The Psycho Jason


Liczba postów : 198
Reputacja PHW : 27891
Browarów za Pomoc : 7
Data Dołączenia : 05/05/2010
Skąd : Kraina Cienia

Kane i Big Show Empty
PisanieTemat: Re: Kane i Big Show   Kane i Big Show I_icon_minitimeWto Mar 22, 2011 3:00 pm

Jak dla mnie ta walka będzie strasznie słaba Razz nie mogłem patrzeć jak KAne dostaje w pysk od kurwa jakiegoś leszczyka Slatera hahah aż mi się przypomniało jak KAne jobbował Kofiemu... żenujące sceny. Santino i Kozlov to też Tag Team na siłe robiony Razz wolę bardziej zgrane drużyny. I nie mówie żeby to było DX albo Hardys bo ażtak to nie ale Jak LOndon i Kendrick byli lub nawet Cryme Tyme oraz ostatnio chociażby Croft i Baretta... wszystkie w miarę zgrane Tagi rozdzielili albo wyjebali... i teraz są same drużyny na siłę robione...
Powrót do góry Go down
https://phw-wrestling.forumpolish.com
Szymek666
Low-Carder
Low-Carder



Liczba postów : 60
Reputacja PHW : 26523
Browarów za Pomoc : 0
Data Dołączenia : 10/05/2010
Wiek : 32
Skąd : Rembertów

Kane i Big Show Empty
PisanieTemat: Re: Kane i Big Show   Kane i Big Show I_icon_minitimePią Mar 25, 2011 7:19 am

Mi też nie leży kane i big show dziadowski pomysł ale w gruncie rzeczy który tag team kiedykolwiek był dobry prócz Evolution albo Brothers of Destruction to były team-y nigdy nie zapomnę jakie była akcje
Powrót do góry Go down
The Psycho Jason
Administrator
Administrator
The Psycho Jason


Liczba postów : 198
Reputacja PHW : 27891
Browarów za Pomoc : 7
Data Dołączenia : 05/05/2010
Skąd : Kraina Cienia

Kane i Big Show Empty
PisanieTemat: Re: Kane i Big Show   Kane i Big Show I_icon_minitimePią Mar 25, 2011 8:02 am

w moim mniemaniu tag team tworza zawodnicy zgrani ze soba lub uzupelniajcy sie wzajemnie. Kane i Show oprocz wspolnego Chokeslamu nie maja nic razem do zaoferowania. lubie patrzec na MCMG lub Beer Money czy tez inne Tagi TNA gdyz one naprawde sa na wysokim poziomie a ich walki sa po prostu dobre Razz na dzien dzisiajszy w WWE nie ma dobrego Tagu ( chodzi mi o etatowy Tag Team a nie np Tag na jedna gale tak jak np Christian i Edge )
Powrót do góry Go down
https://phw-wrestling.forumpolish.com
Olszak
Mid-Carder
Mid-Carder
Olszak


Liczba postów : 114
Reputacja PHW : 26844
Browarów za Pomoc : 0
Data Dołączenia : 10/05/2010
Wiek : 30
Skąd : Szczecin

Kane i Big Show Empty
PisanieTemat: Re: Kane i Big Show   Kane i Big Show I_icon_minitimePią Mar 25, 2011 12:33 pm

No bo tag nie może być nagle skonstruowany pod potrzebę feudu i pasa tylko powinien się powoli zgrywać i dopiero potem dostać pusha na pas, a nie teraz co chwilę zmieniają championów, no tagi TNA choc jak już mówiłem nie wiele oglądam to i tak widać, że zgrana jak cholera piękne akcje przy samych zmianach, już nie mówiąc o pięknych combosach przy zamieszaniu i nieogarnięciu sędziego
Powrót do góry Go down
The Psycho Jason
Administrator
Administrator
The Psycho Jason


Liczba postów : 198
Reputacja PHW : 27891
Browarów za Pomoc : 7
Data Dołączenia : 05/05/2010
Skąd : Kraina Cienia

Kane i Big Show Empty
PisanieTemat: Re: Kane i Big Show   Kane i Big Show I_icon_minitimePią Mar 25, 2011 2:00 pm

Dokładnie sama przyjemnośc patrzeć jak MCMG napierdalają kombosy tagowe no miód malina Very Happy ładnie też latają Generation Me Razz ciekawe akcje mają i bardzo przyjemne dla oka Very Happy
Powrót do góry Go down
https://phw-wrestling.forumpolish.com
Olszak
Mid-Carder
Mid-Carder
Olszak


Liczba postów : 114
Reputacja PHW : 26844
Browarów za Pomoc : 0
Data Dołączenia : 10/05/2010
Wiek : 30
Skąd : Szczecin

Kane i Big Show Empty
PisanieTemat: Re: Kane i Big Show   Kane i Big Show I_icon_minitimeWto Mar 29, 2011 10:10 am

o nie nie wierze żartem o 4vs4 przejrzałem CT i naprawdę będzie taki mecz na WMce -.-' dokładnie jak napisałem wyżej
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Kane i Big Show Empty
PisanieTemat: Re: Kane i Big Show   Kane i Big Show I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Kane i Big Show
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Pozwolenia na tym forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Polish HardCore Wrestling - Nieoficjalna Polska Federacja TWG serwer 3!!! :: WRESTLING ZONE :: Wrestling-
Skocz do:  
Copyright © by The Psycho Jason
All Rights Reserved
Free forum | ©phpBB | Free forum support | Zgłaszanie nadużyć | Najnowsze dyskusje