Polish HardCore Wrestling - Nieoficjalna Polska Federacja TWG serwer 3!!!
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Strona GłównaStrona Główna  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Awanse zawodników

Go down 
+12
Brutal
CPT
Opal
szymi94
deep
Olszak
Stasinho
BronieV Hardy
Jakub
Łysy
Leito
The Psycho Jason
16 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4
AutorWiadomość
majster0
Jobber
Jobber
majster0


Liczba postów : 44
Reputacja PHW : 26443
Browarów za Pomoc : 0
Data Dołączenia : 15/05/2010
Wiek : 31
Skąd : Krzanowice

Awanse zawodników - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Awanse zawodników   Awanse zawodników - Page 4 I_icon_minitimeCzw Mar 10, 2011 10:08 am

majster0 lvl6 ----> lvl11
Powrót do góry Go down
The Psycho Jason
Administrator
Administrator
The Psycho Jason


Liczba postów : 198
Reputacja PHW : 27891
Browarów za Pomoc : 7
Data Dołączenia : 05/05/2010
Skąd : Kraina Cienia

Awanse zawodników - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Awanse zawodników   Awanse zawodników - Page 4 I_icon_minitimeCzw Mar 10, 2011 11:40 am

Otrzymałem odpowiedź od administracji TWG w związku z usunięciem postaci, niestety nie za ciekawą oto oryginał:

"Hello,

We can't allow more than one player on an IP unless they are supporter. We had countless abuses regarding this that made me be severe toward this particular rule breach.

So, I hope you can understand and cooperate with us
."

Dla tych ci nie rozumieją to chodzi mniej więcej o to, że nie mogą pozwolić na więcej graczy o tym samym IP, gdyż mieli dużo nadużyć w związku z tym (wyjątkiem jest oczywiście supporter) Na koniec bajeczka i prośba o zrozumienie oraz dalszą współpracę.

Szczerze mówiąc spodziewałem się takiej odpowiedzi, tak więc aby nie dopuścić do powtórki trzeba zastosować programy do zmiany IP. Ja np mam dwie postacie z których loguje sie na 2 rożnych kompach oraz telefonie i narazie w związku z tym nie kasowali mi kont ( wyjątek jaki opisałem ostatnio, ale to praktycznie na własne zyczenie)
Powrót do góry Go down
https://phw-wrestling.forumpolish.com
Jakub
Low-Carder
Low-Carder



Liczba postów : 63
Reputacja PHW : 26480
Browarów za Pomoc : 0
Data Dołączenia : 11/05/2010
Wiek : 29
Skąd : Warszawa

Awanse zawodników - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Awanse zawodników   Awanse zawodników - Page 4 I_icon_minitimeCzw Mar 10, 2011 11:44 am

ale co do pisania ręcznych walk, no to i tak wszyscy są w sumie prawie na innych levelach to ciężko o raporty
Powrót do góry Go down
The Psycho Jason
Administrator
Administrator
The Psycho Jason


Liczba postów : 198
Reputacja PHW : 27891
Browarów za Pomoc : 7
Data Dołączenia : 05/05/2010
Skąd : Kraina Cienia

Awanse zawodników - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Awanse zawodników   Awanse zawodników - Page 4 I_icon_minitimeCzw Mar 10, 2011 11:49 am

w sumie trzeba brać to pod uwagę. Ja będąc bookerem niezawsze pisałem wszystko sam. Niekiedy brałem np raport innych zawodników klas jakich potrzebowalem i przerabiałem go na walkę konkretnych zawodników i uzupełniając ich trademarkami i finisherami oraz dodając coś od siebie Razz
Powrót do góry Go down
https://phw-wrestling.forumpolish.com
Szymek666
Low-Carder
Low-Carder



Liczba postów : 60
Reputacja PHW : 26523
Browarów za Pomoc : 0
Data Dołączenia : 10/05/2010
Wiek : 32
Skąd : Rembertów

Awanse zawodników - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Awanse zawodników   Awanse zawodników - Page 4 I_icon_minitimeCzw Mar 10, 2011 11:53 am

w sumie dobrze jest że ktoś pisze gale bo faktycznie z tymi raportami to różnie bywa najważniejsze żeby nie pisał jak cpt który faworyzował grubaska łajza taka w sumie ja odlazłem przez niego był strasznie irytujący ale nie będę więcej o nim gadał bo to nie jest w dobrym guście
Powrót do góry Go down
majster0
Jobber
Jobber
majster0


Liczba postów : 44
Reputacja PHW : 26443
Browarów za Pomoc : 0
Data Dołączenia : 15/05/2010
Wiek : 31
Skąd : Krzanowice

Awanse zawodników - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Awanse zawodników   Awanse zawodników - Page 4 I_icon_minitimeSob Mar 26, 2011 1:08 am

majster0 lvl11---->lvl12
Powrót do góry Go down
BronieV Hardy
Booker
Booker
BronieV Hardy


Liczba postów : 82
Reputacja PHW : 26678
Browarów za Pomoc : 0
Data Dołączenia : 14/05/2010
Wiek : 28
Skąd : Wrestlemania

Awanse zawodników - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Awanse zawodników   Awanse zawodników - Page 4 I_icon_minitimeNie Kwi 03, 2011 7:42 am

BronieVVVVV HARDYYYYY
8---->14lvl
Powrót do góry Go down
http://www.pk3run.pl
Brutal
Debiutant
Debiutant



Liczba postów : 10
Reputacja PHW : 26290
Browarów za Pomoc : 0
Data Dołączenia : 11/05/2010
Skąd : Warszawa

Awanse zawodników - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Awanse zawodników   Awanse zawodników - Page 4 I_icon_minitimeWto Kwi 12, 2011 4:11 am

Brutal Crusader 1------>2 Smile
Powrót do góry Go down
majster0
Jobber
Jobber
majster0


Liczba postów : 44
Reputacja PHW : 26443
Browarów za Pomoc : 0
Data Dołączenia : 15/05/2010
Wiek : 31
Skąd : Krzanowice

Awanse zawodników - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Awanse zawodników   Awanse zawodników - Page 4 I_icon_minitimeSob Maj 07, 2011 2:52 am

majster0 lvl12 ----> lvl13
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Awanse zawodników - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Awanse zawodników   Awanse zawodników - Page 4 I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Awanse zawodników
Powrót do góry 
Strona 4 z 4Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4
 Similar topics
-
» Lista zawodników PHW

Pozwolenia na tym forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Polish HardCore Wrestling - Nieoficjalna Polska Federacja TWG serwer 3!!! :: ROSTER :: Awanse-
Skocz do:  
Copyright © by The Psycho Jason
All Rights Reserved
Free forum | ©phpBB | Free forum support | Zgłaszanie nadużyć | Najnowsze dyskusje