Polish HardCore Wrestling - Nieoficjalna Polska Federacja TWG serwer 3!!!
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Strona GłównaStrona Główna  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Nowinki ze świata PHW nr.1

Go down 
4 posters
AutorWiadomość
BronieV Hardy
Booker
Booker
BronieV Hardy


Liczba postów : 82
Reputacja PHW : 26678
Browarów za Pomoc : 0
Data Dołączenia : 14/05/2010
Wiek : 28
Skąd : Wrestlemania

Nowinki ze świata PHW nr.1 Empty
PisanieTemat: Nowinki ze świata PHW nr.1   Nowinki ze świata PHW nr.1 I_icon_minitimeWto Maj 25, 2010 1:03 pm

- Tomasz Olszewski wystąpił w nowej reklamie gitar korporacji Gibson. Po wyemitowaniu reklamy wszystkie gitary tej firmy zostały wykupione z dwóch sklepów!! Gdy inne firmy dowiedzą się o tym
Tomasz może zostać gwiazdorem telewizji.

- The Corsair ma zamiar odebrać tytuł mistrza z rąk Tomasza.

- Jedna z większych firm oferujących ochronę zaproponowała pomoc federacji PHW.

- Ktoś włamał się do domu General Managera. Cały dom został zdemolowany lecz nic nie zniknęło. Na miejscu policja znalazła list z pogruszkami. Oto kawałek listu :
„Witam! Jak podoba się panu nowy wystrój domu? Mam nadzieje że tak bo to jest początek!
Na gali zauważyłem że moja mowa o stanowisku generalnego managera PHW nie zrobiła na tobie wrażenia a więc szykuj się na miłe wydarzenia Smile.
Nawiasem gratuluję nowego dziecka w drodze! Na pewno szybko się z nim zapoznam. Przemyśl moją propozycję i to jak bardzo zależy ci na rodzinie...”.

- Dzień po gali PHW 2 nowy mistrz wagi ciężkiej Tomasz Olszewski wyszedł rozdawać autografy fanom. Przyłapała go na tym reporterka Joanna Liwko i przeprowadziła z nim wywiad, który ukaże się wkrótce!

Następną serie nowości zaserwuje nam redaktor Leito
Powrót do góry Go down
http://www.pk3run.pl
deep
Moderator
Moderator
deep


Liczba postów : 32
Reputacja PHW : 26517
Browarów za Pomoc : 0
Data Dołączenia : 05/05/2010
Wiek : 30
Skąd : Piła

Nowinki ze świata PHW nr.1 Empty
PisanieTemat: Re: Nowinki ze świata PHW nr.1   Nowinki ze świata PHW nr.1 I_icon_minitimeWto Maj 25, 2010 1:09 pm

eHH.. Olszak.
najpierw pas , teraz gitary , zazdroszcze Ci ;P
Powrót do góry Go down
The Psycho Jason
Administrator
Administrator
The Psycho Jason


Liczba postów : 198
Reputacja PHW : 27891
Browarów za Pomoc : 7
Data Dołączenia : 05/05/2010
Skąd : Kraina Cienia

Nowinki ze świata PHW nr.1 Empty
PisanieTemat: Re: Nowinki ze świata PHW nr.1   Nowinki ze świata PHW nr.1 I_icon_minitimeWto Maj 25, 2010 2:48 pm

No Tomasz zostaje prawdziwą gwiazdą Wink
General Manager nie ma łatwego życia... Założe sie że gdyby wiedział że tak to sie skończy to wolałby robić coś zupełnie innego za mniejsze pieniądze.
Powrót do góry Go down
https://phw-wrestling.forumpolish.com
Olszak
Mid-Carder
Mid-Carder
Olszak


Liczba postów : 114
Reputacja PHW : 26844
Browarów za Pomoc : 0
Data Dołączenia : 10/05/2010
Wiek : 30
Skąd : Szczecin

Nowinki ze świata PHW nr.1 Empty
PisanieTemat: Re: Nowinki ze świata PHW nr.1   Nowinki ze świata PHW nr.1 I_icon_minitimeWto Maj 25, 2010 3:15 pm

Very Happy Że niby mi?! Cool
Ach te 5 minut sławy ale niedługo nastąpi pewnie upadek, znaczy przynajmniej pas nie będzie wiecznie mój Razz
Powrót do góry Go down
The Psycho Jason
Administrator
Administrator
The Psycho Jason


Liczba postów : 198
Reputacja PHW : 27891
Browarów za Pomoc : 7
Data Dołączenia : 05/05/2010
Skąd : Kraina Cienia

Nowinki ze świata PHW nr.1 Empty
PisanieTemat: Re: Nowinki ze świata PHW nr.1   Nowinki ze świata PHW nr.1 I_icon_minitimeWto Maj 25, 2010 11:15 pm

Panie Tomaszu skąd że ta niepewność ?? Evil or Very Mad Very Happy
Powrót do góry Go down
https://phw-wrestling.forumpolish.com
Olszak
Mid-Carder
Mid-Carder
Olszak


Liczba postów : 114
Reputacja PHW : 26844
Browarów za Pomoc : 0
Data Dołączenia : 10/05/2010
Wiek : 30
Skąd : Szczecin

Nowinki ze świata PHW nr.1 Empty
PisanieTemat: Re: Nowinki ze świata PHW nr.1   Nowinki ze świata PHW nr.1 I_icon_minitimeSro Maj 26, 2010 7:08 am

Jak mam takiego admina piszącego gale i jeszcze Infernala na karku, który ma też 10lvl to co się dziwić Razz A, może jakiś newsowy motyw po gali Tomasza z Candy, nie no ona pewnie nie taka łatwa hahahah, a wogóle czemu znikła się pytam Panie Administratorze? Razz
Powrót do góry Go down
The Psycho Jason
Administrator
Administrator
The Psycho Jason


Liczba postów : 198
Reputacja PHW : 27891
Browarów za Pomoc : 7
Data Dołączenia : 05/05/2010
Skąd : Kraina Cienia

Nowinki ze świata PHW nr.1 Empty
PisanieTemat: Re: Nowinki ze świata PHW nr.1   Nowinki ze świata PHW nr.1 I_icon_minitimeSro Maj 26, 2010 7:32 am

A bo ja wiem nie miala z kim gadać Razz i podobno u kogoś w szatni siedziała xD z Tad ta moc w walce wieczoru zapewne Very Happy
Powrót do góry Go down
https://phw-wrestling.forumpolish.com
Sponsored content





Nowinki ze świata PHW nr.1 Empty
PisanieTemat: Re: Nowinki ze świata PHW nr.1   Nowinki ze świata PHW nr.1 I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Nowinki ze świata PHW nr.1
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Nowinki ze świata PHW nr.6
» Nowinki ze świata PHW nr 8
» Nowinki ze świata PHW 8,5
» Nowinki Ze świata PHW nr 9
» Nowinki Ze świata PHW NR.5

Pozwolenia na tym forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Polish HardCore Wrestling - Nieoficjalna Polska Federacja TWG serwer 3!!! :: ADMINISTRACJA :: PHW News-
Skocz do:  
Copyright © by The Psycho Jason
All Rights Reserved
Create a forum on Forumotion | ©phpBB | Free forum support | Zgłaszanie nadużyć | Najnowsze dyskusje