Polish HardCore Wrestling - Nieoficjalna Polska Federacja TWG serwer 3!!!
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Strona GłównaStrona Główna  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 PHW News #4 - Atak na Lysy0, Brutal, The Corsair, komentarz BronieVa, ratingi itp.

Go down 
5 posters
AutorWiadomość
Leito
Redaktor
Leito


Liczba postów : 35
Reputacja PHW : 26379
Browarów za Pomoc : 0
Data Dołączenia : 10/05/2010
Wiek : 30
Skąd : Gdańsk

PHW News #4 - Atak na Lysy0, Brutal, The Corsair, komentarz BronieVa, ratingi itp. Empty
PisanieTemat: PHW News #4 - Atak na Lysy0, Brutal, The Corsair, komentarz BronieVa, ratingi itp.   PHW News #4 - Atak na Lysy0, Brutal, The Corsair, komentarz BronieVa, ratingi itp. I_icon_minitimeNie Maj 30, 2010 6:53 am

PHW News #4 - Atak na Lysy0, Brutal, The Corsair, komentarz BronieVa, ratingi itp. 21abkb6
PHW News #4. Przygotowane przez redaktora Leito.


- Lysy0 został zaatakowany przed swoim domem! Gdy zawodnik wracał do domu z imprezy, ktoś rzucił mu się na szyję, zaczął go dusić, potem przywalił mu z kija i uciekł. Naoczni świadkowie mówią, że napastnik miał około 175cm i długie, czarne włosy do ramion.

- Na ostatnim koncercie zespołu Saxon pojawił się Brutal Crusader. Gdy członkowie zespołu go zobaczyli, zaprosili go na scenę. Wrestler przyjął zaproszenie. Po koncercie zespół Saxon i Brutal poszli do baru na kilka piw.

- W internecie pojawił się filmik z The Corsair’em. Oto co na nim powiedział:
„The Legend Szymon! Szykuj się na lekcję, którą zapamiętasz do końca swojego nędznego życia! Na gali PHW 3 nie tylko cię pokonam, lecz zniszczę. Po prostu przestaniesz egzystować! Jeszcze pomyśleć, że śmiesz nazywać się legendą! Szymon, zapamiętaj sobie, że jestem od ciebie lepszy. Wkrótce ci to pokaże.”

- Gdy SB Team zostali wypuszczeni z aresztu, koło więzienia zjawiło się sporo fanów Stasinha i BronieV’a, którzy zaczynali zadawać pytania. BronieV odpowiedział tylko na jedno: „Czy boję się Leito? Teraz to mnie rozśmieszyłaś! Na PHW 3 Leito poczuje smak swojej krwi, gdy będę okładał go metalowym krzesłem!”

- Mamy informację, że na następnej gali będzie się roiło od ochrony.

- Rating PHW 2 wyniósł 4,59 co przełożyło się na widownie rzędu 5,967,000.

- Zaczyna się odliczanie do pierwszej gali PPV : No Escape! Odbędzie się 27 czerwca! Na tej gali pojawi się nowa stypulacja, której wcześniej nie było! O to plakat na tą galę:
PHW News #4 - Atak na Lysy0, Brutal, The Corsair, komentarz BronieVa, ratingi itp. 2hcerfs

- Już jutro odbywa się 3 gala PHW!
Według internautów, zwyciężyć powinni:

1. One Fall:
The Barbarian vs Stasinho

2. One Fall:
Lysy0 vs Majster0

3. One Fall:
Brutal vs Jakub

4. First Blood:
The Legend Szymon vs The Corsair

5. Elimination Tag Team Match:
??? & ??? Vs ??? & ???

***Przypominam o akcji "Nowi userzy"!!!
Ja już mam rangę, którą chciałem dostać, także macie tutaj kilka for, na których można wypromować tą federacje:
www.bgz-wrestling.pl
http://forum.attitude.pl/
http://pwz.com.pl/




Tego newsa napisałem ja, a nie BronieV tak jak powinien, ponieważ wyjeżdżam na wycieczkę. Wracam dopiero w środę, także BronieV może się wykazać XD.
Powrót do góry Go down
The Psycho Jason
Administrator
Administrator
The Psycho Jason


Liczba postów : 198
Reputacja PHW : 27891
Browarów za Pomoc : 7
Data Dołączenia : 05/05/2010
Skąd : Kraina Cienia

PHW News #4 - Atak na Lysy0, Brutal, The Corsair, komentarz BronieVa, ratingi itp. Empty
PisanieTemat: Re: PHW News #4 - Atak na Lysy0, Brutal, The Corsair, komentarz BronieVa, ratingi itp.   PHW News #4 - Atak na Lysy0, Brutal, The Corsair, komentarz BronieVa, ratingi itp. I_icon_minitimeNie Maj 30, 2010 7:32 am

Ostatnimi czasy dużo sie dzieje w świecie PHW Wink
Zaostrza sie nam rywalizacja.
Powrót do góry Go down
https://phw-wrestling.forumpolish.com
Olszak
Mid-Carder
Mid-Carder
Olszak


Liczba postów : 114
Reputacja PHW : 26844
Browarów za Pomoc : 0
Data Dołączenia : 10/05/2010
Wiek : 30
Skąd : Szczecin

PHW News #4 - Atak na Lysy0, Brutal, The Corsair, komentarz BronieVa, ratingi itp. Empty
PisanieTemat: Re: PHW News #4 - Atak na Lysy0, Brutal, The Corsair, komentarz BronieVa, ratingi itp.   PHW News #4 - Atak na Lysy0, Brutal, The Corsair, komentarz BronieVa, ratingi itp. I_icon_minitimeNie Maj 30, 2010 10:02 am

i w końcu zeszli trochę z Olszewskiego, może teraz się z jakimiś panienkami zabawić XP
Powrót do góry Go down
The Psycho Jason
Administrator
Administrator
The Psycho Jason


Liczba postów : 198
Reputacja PHW : 27891
Browarów za Pomoc : 7
Data Dołączenia : 05/05/2010
Skąd : Kraina Cienia

PHW News #4 - Atak na Lysy0, Brutal, The Corsair, komentarz BronieVa, ratingi itp. Empty
PisanieTemat: Re: PHW News #4 - Atak na Lysy0, Brutal, The Corsair, komentarz BronieVa, ratingi itp.   PHW News #4 - Atak na Lysy0, Brutal, The Corsair, komentarz BronieVa, ratingi itp. I_icon_minitimeNie Maj 30, 2010 10:37 am

Pewnie nie na długo bo mistrz PHW nie ma łatwo w życiu Razz ale to chyba lepiej niz dostawać w pizde jak Lysy przed domem xD

Ale rating ostatniej gali jest bardzo zadowalający Very Happy
Powrót do góry Go down
https://phw-wrestling.forumpolish.com
Łysy
Moderator
Moderator



Liczba postów : 5
Reputacja PHW : 26376
Browarów za Pomoc : 0
Data Dołączenia : 07/05/2010

PHW News #4 - Atak na Lysy0, Brutal, The Corsair, komentarz BronieVa, ratingi itp. Empty
PisanieTemat: Re: PHW News #4 - Atak na Lysy0, Brutal, The Corsair, komentarz BronieVa, ratingi itp.   PHW News #4 - Atak na Lysy0, Brutal, The Corsair, komentarz BronieVa, ratingi itp. I_icon_minitimeNie Maj 30, 2010 10:43 am

Tak to prawda, jakiś pajac mnie dopadł pod domem a że byłem pijany to nie miałem możliwości się bronić ale wiem kto to i niedługo mu złożę wizytę Razz
Powrót do góry Go down
The Psycho Jason
Administrator
Administrator
The Psycho Jason


Liczba postów : 198
Reputacja PHW : 27891
Browarów za Pomoc : 7
Data Dołączenia : 05/05/2010
Skąd : Kraina Cienia

PHW News #4 - Atak na Lysy0, Brutal, The Corsair, komentarz BronieVa, ratingi itp. Empty
PisanieTemat: Re: PHW News #4 - Atak na Lysy0, Brutal, The Corsair, komentarz BronieVa, ratingi itp.   PHW News #4 - Atak na Lysy0, Brutal, The Corsair, komentarz BronieVa, ratingi itp. I_icon_minitimeNie Maj 30, 2010 10:45 am

No to wiele wyjaśnia Very Happy kontratak musi być Very Happy
Powrót do góry Go down
https://phw-wrestling.forumpolish.com
BronieV Hardy
Booker
Booker
BronieV Hardy


Liczba postów : 82
Reputacja PHW : 26678
Browarów za Pomoc : 0
Data Dołączenia : 14/05/2010
Wiek : 28
Skąd : Wrestlemania

PHW News #4 - Atak na Lysy0, Brutal, The Corsair, komentarz BronieVa, ratingi itp. Empty
PisanieTemat: Re: PHW News #4 - Atak na Lysy0, Brutal, The Corsair, komentarz BronieVa, ratingi itp.   PHW News #4 - Atak na Lysy0, Brutal, The Corsair, komentarz BronieVa, ratingi itp. I_icon_minitimeNie Maj 30, 2010 2:34 pm

oho
moje ulubione metalowe krzesełko szykuje się na Leita xD
Powrót do góry Go down
http://www.pk3run.pl
Sponsored content





PHW News #4 - Atak na Lysy0, Brutal, The Corsair, komentarz BronieVa, ratingi itp. Empty
PisanieTemat: Re: PHW News #4 - Atak na Lysy0, Brutal, The Corsair, komentarz BronieVa, ratingi itp.   PHW News #4 - Atak na Lysy0, Brutal, The Corsair, komentarz BronieVa, ratingi itp. I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
PHW News #4 - Atak na Lysy0, Brutal, The Corsair, komentarz BronieVa, ratingi itp.
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Pozwolenia na tym forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Polish HardCore Wrestling - Nieoficjalna Polska Federacja TWG serwer 3!!! :: ADMINISTRACJA :: PHW News-
Skocz do:  
Copyright © by The Psycho Jason
All Rights Reserved
Free forum | ©phpBB | Free forum support | Zgłaszanie nadużyć | Najnowsze dyskusje