Polish HardCore Wrestling - Nieoficjalna Polska Federacja TWG serwer 3!!!
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Strona GłównaStrona Główna  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Dexxter K

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
CPT
Booker
Booker
CPT


Liczba postów : 52
Reputacja PHW : 26556
Browarów za Pomoc : 0
Data Dołączenia : 30/05/2010
Wiek : 28

Dexxter K Empty
PisanieTemat: Dexxter K   Dexxter K I_icon_minitimeNie Maj 30, 2010 1:45 pm

Nickname: Dexxter K
Waga: 86 kg
Wzrost: 184 cm
Face

Wejście: The Offspring - So Alone


Styl walki, charakter itp.: Jego styl to mieszanka każdego stylu po trochu, ale przede wszystkim skupia się na technice. W ringu jest bardzo pomysłowy i nie boi się wymyślać nowych rozwiązań. Jest mistrzem w wychodzeniu z wszelkich submissionów, co pokazuje w swoich meczach i jest to najbardziej charakterystyczna cecha jego gimmicku. Jest bardzo charyzmatyczny, a jego fani bardzo często wymyślają nowe chanty, aby dopomóc mu w trakcie pojedynków. Nie ma jakiejś specjalnie kolorowej osobowości, a przynajmniej tego nie pokazuje - wrestling traktuje jak sport. Lubi gdy walki toczą się tylko w ringu - nawet pojedynki bez dyskwalifikacji - i tak stara się walczyć. W ringu zawsze wykorzystuje sytuację w jakiej się znajduje np. gdy jego przeciwnik wchodzi na narożnik, to nie czeka aż skoczy, aby skontrować, tylko wchodzi do niego i wykonuję mu akcję z niego, albo gdy przeciwnik leży, nie wyczekuje aż wstanie tylko atakuje go - ma więc bardzo rozbudowany moveset, aby nie powtarzać akcji. Jest zwolennikiem innowacji i nie lubi kopiować czegoś, co zrobił ktoś inny - już prędzej woli, aby kopiowano to, co on wymyślił.

Wygląd: Do walki ubiera niebieskie thights'y (obcisłe spodnie jak np. Chavo Guerrero, AJ Styles). Gdy pojawia się na gali, a nie walczy ubiera trampki firmy Converse, podarte dżinsy, koszulkę jakiegoś zespołu (The Offspring, Nirvana, Metallica lub Iron Maiden), a na nią flanelową koszulę lub sztruksową marynarkę. Gdy pojawia się na gali, a później będzie walczył ubiera swoje thights'y i koszulkę z napisem

Plan na dziś:
- wejść
- skopać kilka tyłków
- wyjść.
Tekst wejścia:

Look at the crowd and tell me whether
All are surrounded
But none are together
If you're awake, look all around
At all of the people
Still, you're so alone

Finisher:
- Genocide (Indian Inverted Goku-Raku) - Kładzie ręce przeciwnika na jego ramionach, aby móc je sobie łatwo złapać podczas Indian Deathlocka. Następnie zakłada Indian Deathlock, a potem ciągle trzymając dokłada Inverted Goku-Raku Stretch

- Dex Special (Bridging Cutthroat Modified Armbar) - wiem, że trudno to sobie wyobrazić, bo opis może być niedokładny, ale trudno mi to opisać inaczej (wymyślałem sam) - staje przy przeciwniku jak np. do Cattle Mutilation, łapie jego lewą rękę, przekłada nad jego prawym ramieniem (Cutthroat), łapie prawą rękę przeciwnika, robi Most na głowie przerzucając nogi do przodu (Bridge jak np. w Horns of Aries, czy Cattle Mutilation) i tą prawą rękę przeciwnika opiera o swoją pachę i wygina (Modified Armabar - co do tego, to nie jestem pewien, czy to się przypadkiem inaczej nie nazywa, albo czy w ogóle ma nazwę, bo jeszcze czegoś podobnego nie widziałem Very Happy )


Ostatnio zmieniony przez CPT dnia Sro Cze 16, 2010 3:34 am, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry Go down
The Psycho Jason
Administrator
Administrator
The Psycho Jason


Liczba postów : 198
Reputacja PHW : 27891
Browarów za Pomoc : 7
Data Dołączenia : 05/05/2010
Skąd : Kraina Cienia

Dexxter K Empty
PisanieTemat: Re: Dexxter K   Dexxter K I_icon_minitimeNie Maj 30, 2010 2:02 pm

No ciekawie Wink coś mi zaświeciło w głowie. Dobrze że face bo jest deficyt dość poważny xD
Powrót do góry Go down
https://phw-wrestling.forumpolish.com
CPT
Booker
Booker
CPT


Liczba postów : 52
Reputacja PHW : 26556
Browarów za Pomoc : 0
Data Dołączenia : 30/05/2010
Wiek : 28

Dexxter K Empty
PisanieTemat: Re: Dexxter K   Dexxter K I_icon_minitimeWto Cze 01, 2010 11:47 am

Mała modyfikacja - dodałem tylko finishery
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Dexxter K Empty
PisanieTemat: Re: Dexxter K   Dexxter K I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Dexxter K
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Pozwolenia na tym forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Polish HardCore Wrestling - Nieoficjalna Polska Federacja TWG serwer 3!!! :: ROSTER :: PHW-
Skocz do:  
Copyright © by The Psycho Jason
All Rights Reserved
Free forum | Sztuka | Mangas | ©phpBB | Free forum support | Zgłaszanie nadużyć | Najnowsze dyskusje