Polish HardCore Wrestling - Nieoficjalna Polska Federacja TWG serwer 3!!!
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Strona GłównaStrona Główna  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 "The Asshole Himself" MISTEEEEEEEER ANDERSON!

Go down 
4 posters
AutorWiadomość
CPT
Booker
Booker
CPT


Liczba postów : 52
Reputacja PHW : 26556
Browarów za Pomoc : 0
Data Dołączenia : 30/05/2010
Wiek : 28

"The Asshole Himself" MISTEEEEEEEER ANDERSON! Empty
PisanieTemat: "The Asshole Himself" MISTEEEEEEEER ANDERSON!   "The Asshole Himself" MISTEEEEEEEER ANDERSON! I_icon_minitimeNie Maj 30, 2010 3:25 pm

Nie chce mi się wklejać z wikipedii jego wymiarów i osiągnięć, admini mogą to zrobić, ale chcę po prostu zacząć dyskusję on tym zawodniku Very Happy W kilku słowach mogę powiedzieć, że jest to nowy The Rock i mam nadzieję, że nic już nie muszę wyjaśniać Very Happy

P.S. Jeśli ktoś chce zobaczyć czemu jest taki dobry zapodam jutro (to jest 31 Maja) dwa proma jako face (tylko te dwa zdążył wygłosić Very Happy)
Powrót do góry Go down
The Psycho Jason
Administrator
Administrator
The Psycho Jason


Liczba postów : 198
Reputacja PHW : 27891
Browarów za Pomoc : 7
Data Dołączenia : 05/05/2010
Skąd : Kraina Cienia

"The Asshole Himself" MISTEEEEEEEER ANDERSON! Empty
PisanieTemat: Re: "The Asshole Himself" MISTEEEEEEEER ANDERSON!   "The Asshole Himself" MISTEEEEEEEER ANDERSON! I_icon_minitimeNie Maj 30, 2010 11:42 pm

No ja również uważam że sprawdzi się jako face, gdyż posiada niezwykłą charyzmę i mixskille. Chociaż nie przesadzał bym z The Rockiem bo jednak pod względem sportowym dużo mu do niego brakuje, lecz patrząc przez pryzmat rzeczywistości można go do niego porównywać, gdyż może po części wypełni on pustkę jaką pozostawił Rock kończąć karierę Wink Zobaczymy czy Anderson rozwinie skrzydła.
Powrót do góry Go down
https://phw-wrestling.forumpolish.com
Necro Dibiase
Debiutant
Debiutant
Necro Dibiase


Liczba postów : 2
Reputacja PHW : 26150
Browarów za Pomoc : 0
Data Dołączenia : 31/05/2010

"The Asshole Himself" MISTEEEEEEEER ANDERSON! Empty
PisanieTemat: Re: "The Asshole Himself" MISTEEEEEEEER ANDERSON!   "The Asshole Himself" MISTEEEEEEEER ANDERSON! I_icon_minitimePon Maj 31, 2010 10:07 am

Anderson jak na razie w TNA sprawuje się super, jego charyzma na ringu robi wrażenie.A najlepsze moim zdaniem przed nim ponieważ face trun tego wrestlera to coś na co długo czekałem. Co do porównań do Rocka to tak jak powiedział powiedział Psycho Jason, to trochę przesada.
Powrót do góry Go down
BronieV Hardy
Booker
Booker
BronieV Hardy


Liczba postów : 82
Reputacja PHW : 26678
Browarów za Pomoc : 0
Data Dołączenia : 14/05/2010
Wiek : 28
Skąd : Wrestlemania

"The Asshole Himself" MISTEEEEEEEER ANDERSON! Empty
PisanieTemat: Re: "The Asshole Himself" MISTEEEEEEEER ANDERSON!   "The Asshole Himself" MISTEEEEEEEER ANDERSON! I_icon_minitimePon Maj 31, 2010 12:22 pm

The Psycho Jason napisał:
może po części wypełni on pustkę jaką pozostawił Rock kończąć karierę Wink rozwinie skrzydła.

"Na SmackDown! 2 października 2009 zapowiedział powrót do WWE do rosteru RAW. Jego powrót przewidziany jest na lato 2010."
To up odnosi się do the rocka Very Happy
Powrót do góry Go down
http://www.pk3run.pl
CPT
Booker
Booker
CPT


Liczba postów : 52
Reputacja PHW : 26556
Browarów za Pomoc : 0
Data Dołączenia : 30/05/2010
Wiek : 28

"The Asshole Himself" MISTEEEEEEEER ANDERSON! Empty
PisanieTemat: Re: "The Asshole Himself" MISTEEEEEEEER ANDERSON!   "The Asshole Himself" MISTEEEEEEEER ANDERSON! I_icon_minitimeSro Cze 02, 2010 1:53 pm



Promo z PPV przed walką z Hardym



Tu małe wyjaśnienie (dla tych, którzy nie wiedzą) Anderson po walce będąc jeszcze heelem próbował podać Hardemu rękę, ale Hardy mu nie podał.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





"The Asshole Himself" MISTEEEEEEEER ANDERSON! Empty
PisanieTemat: Re: "The Asshole Himself" MISTEEEEEEEER ANDERSON!   "The Asshole Himself" MISTEEEEEEEER ANDERSON! I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
"The Asshole Himself" MISTEEEEEEEER ANDERSON!
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» "Mr.Amazing" Lysy0

Pozwolenia na tym forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Polish HardCore Wrestling - Nieoficjalna Polska Federacja TWG serwer 3!!! :: WRESTLING ZONE :: Wreslerzy-
Skocz do:  
Copyright © by The Psycho Jason
All Rights Reserved
Free forum | ©phpBB | Free forum support | Zgłaszanie nadużyć | Najnowsze dyskusje