Polish HardCore Wrestling - Nieoficjalna Polska Federacja TWG serwer 3!!!
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Strona GłównaStrona Główna  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Kolejna edycja NXT!

Go down 
5 posters
AutorWiadomość
The Psycho Jason
Administrator
Administrator
The Psycho Jason


Liczba postów : 198
Reputacja PHW : 27891
Browarów za Pomoc : 7
Data Dołączenia : 05/05/2010
Skąd : Kraina Cienia

Kolejna edycja NXT! Empty
PisanieTemat: Kolejna edycja NXT!   Kolejna edycja NXT! I_icon_minitimeCzw Cze 03, 2010 9:30 am

Oto nowi uczestnicy NXT:
1. Husky Harris (Duke Rotunda w WWE developmental, syn Mike'a Rotundy, w rozwojówce był w teamie z Bo Rotundą). Jego mentorem będzie Cody Rhodes.
2. Eli Cottonwood (ponad dwumetrowy zawodnik, który miał wcześniej podpisany kontrakt z Dallas Mavericks, trenwał w FCW od zeszłego roku). Jego mentorem będzie John Morrison.
3. Percy Watson (jego gimmick nawiązuje do Urkela i Little Richarda). Jego mentorem będzie MVP.
4. Titus O'Neil (były footballista, zawodnik Florida Gators i Jaguars z NFL). Jego mentorem będzie Zack Ryder.
5. Kaval (Low Ki z ROH, TNA, etc.) Jego mentorkami będą Layla El i Michelle McCool.
6. Lucky Cannon (Johnny Prime z FCW, gimmick farciarza). Jego mentorem będzie Mark Henry.
7. Michael McGillicuty (syn "Mr. Perfecta" Curta Henniga, szkolony przez Harleya Race'a). Jego mentorem będzie Kofi Kingston.
8. Alex Riley (w rozwojówce WWE od 2007). Jego mentorem będzie The Miz.

Wydaje mi się że wygra Kaval lub Joe Henning. Kaval jest moim faworytem w oczywistych powodów, a Henning byl już przymierzany do debiutu więc też ma duże szanse Wink Chyba że w czasie NXT znowu sie dużo pozmienia i wygra ktoś inny xD Jedym słowem trudno określić co WWE pacnie do głowy Razz
Powrót do góry Go down
https://phw-wrestling.forumpolish.com
CPT
Booker
Booker
CPT


Liczba postów : 52
Reputacja PHW : 26556
Browarów za Pomoc : 0
Data Dołączenia : 30/05/2010
Wiek : 28

Kolejna edycja NXT! Empty
PisanieTemat: Re: Kolejna edycja NXT!   Kolejna edycja NXT! I_icon_minitimeCzw Cze 03, 2010 2:05 pm

Nie za bardzo mi się podoba wybór kobiet jako Prosów, szczególnie dla Low Kie... znaczy się Kavala, który prawdopodobnie umiejętnościami przerasta wszystkich w NXT, ale mam nadzieję, że WWE wie co robi i go nie zeszmaci Smile
Powrót do góry Go down
The Psycho Jason
Administrator
Administrator
The Psycho Jason


Liczba postów : 198
Reputacja PHW : 27891
Browarów za Pomoc : 7
Data Dołączenia : 05/05/2010
Skąd : Kraina Cienia

Kolejna edycja NXT! Empty
PisanieTemat: Re: Kolejna edycja NXT!   Kolejna edycja NXT! I_icon_minitimeCzw Cze 03, 2010 2:10 pm

No na pewno wygląda to dziwnie co najmniej, ale WWE chyba coś w związku z tym planuje Razz Ogólnie obsada mentorów taka jakaś słaba i niektórzy to sie sami na rookich nadają xD
Powrót do góry Go down
https://phw-wrestling.forumpolish.com
Olszak
Mid-Carder
Mid-Carder
Olszak


Liczba postów : 114
Reputacja PHW : 26844
Browarów za Pomoc : 0
Data Dołączenia : 10/05/2010
Wiek : 30
Skąd : Szczecin

Kolejna edycja NXT! Empty
PisanieTemat: Re: Kolejna edycja NXT!   Kolejna edycja NXT! I_icon_minitimeCzw Cze 03, 2010 6:38 pm

Ciesz się, że Santino albo Hornswoggle mi nawet pasują lubię Koffiego i Morrisona, Miz mnie rozśmiesza jak bym kogoś miał skreślić to Cody'ego Rhodes'a Razz A tak trochę nawiązując do tematu nie spodobały mi się wyniki pierwszego NXT wolałem bardziej i Otungę i Gabriela Sad
Powrót do góry Go down
The Psycho Jason
Administrator
Administrator
The Psycho Jason


Liczba postów : 198
Reputacja PHW : 27891
Browarów za Pomoc : 7
Data Dołączenia : 05/05/2010
Skąd : Kraina Cienia

Kolejna edycja NXT! Empty
PisanieTemat: Re: Kolejna edycja NXT!   Kolejna edycja NXT! I_icon_minitimeCzw Cze 03, 2010 11:57 pm

I tak i Otunga i Gabriel trafią do głównych Rosterów wiec wynik pierwszej edycji większego znaczenia dla ich karier nie miał Razz z drugiej edycji pewnie też trafi wiecej zawodników do WWE. Mogli by troche dopracować NXT
Powrót do góry Go down
https://phw-wrestling.forumpolish.com
CPT
Booker
Booker
CPT


Liczba postów : 52
Reputacja PHW : 26556
Browarów za Pomoc : 0
Data Dołączenia : 30/05/2010
Wiek : 28

Kolejna edycja NXT! Empty
PisanieTemat: Re: Kolejna edycja NXT!   Kolejna edycja NXT! I_icon_minitimePią Cze 04, 2010 12:26 am

OTUNGA TO FRAAAJEEEER! Dzięki żonce w ogóle dostał się do WWE i teraz będzie zastępywał Batistę w nudnym pierdzieleniu bez sensu... Dobrze, że nie wygrał, bo by od razu pas WWE dostał... Fajnie, że wygrał Barrett, bo ze wszystkich Rookie'ch miał największy talent (ja bym Danielsona nie nazywał Rookie'm, bo to by była lekka obraza Razz)
Powrót do góry Go down
The Psycho Jason
Administrator
Administrator
The Psycho Jason


Liczba postów : 198
Reputacja PHW : 27891
Browarów za Pomoc : 7
Data Dołączenia : 05/05/2010
Skąd : Kraina Cienia

Kolejna edycja NXT! Empty
PisanieTemat: Re: Kolejna edycja NXT!   Kolejna edycja NXT! I_icon_minitimePią Cze 04, 2010 1:35 am

No jakby nie patrzeć to Otunga właśnie bedzie kreowany na Batiste 2 ale warunków to raczej nie ma zbliżonych bo jest dużo niższy wiec nie wyobrażam sobie jego walki np z Kanem czy Edgem...
Powrót do góry Go down
https://phw-wrestling.forumpolish.com
Olszak
Mid-Carder
Mid-Carder
Olszak


Liczba postów : 114
Reputacja PHW : 26844
Browarów za Pomoc : 0
Data Dołączenia : 10/05/2010
Wiek : 30
Skąd : Szczecin

Kolejna edycja NXT! Empty
PisanieTemat: Re: Kolejna edycja NXT!   Kolejna edycja NXT! I_icon_minitimePią Cze 04, 2010 3:38 am

CPT widzę, że Ty bardziej poinformowany, bo tego o Otundze nie słyszałem z tą żoną. Razz Ja widziałem bardziej spryt Barretta niż jego um, bo ja tylko 3 ostatnie NXT widziałem i tam się jakoś nie popisał i dziwiłem się czemu go na 1 trzymają, no ale muszę przyznać, że na końcu pokazał klasę Wink
Powrót do góry Go down
The Psycho Jason
Administrator
Administrator
The Psycho Jason


Liczba postów : 198
Reputacja PHW : 27891
Browarów za Pomoc : 7
Data Dołączenia : 05/05/2010
Skąd : Kraina Cienia

Kolejna edycja NXT! Empty
PisanieTemat: Re: Kolejna edycja NXT!   Kolejna edycja NXT! I_icon_minitimePią Cze 04, 2010 4:20 am

W Barrecie denerwuje mnie tylko 1 rzecz...jego finisher Razz komentatorzy tak sikają na ten moves a on jest tak beznadziejny że bania mała...nie moge patrzeć na to xD
Powrót do góry Go down
https://phw-wrestling.forumpolish.com
szymi94
Debiutant
Debiutant



Liczba postów : 5
Reputacja PHW : 26170
Browarów za Pomoc : 0
Data Dołączenia : 30/05/2010

Kolejna edycja NXT! Empty
PisanieTemat: Re: Kolejna edycja NXT!   Kolejna edycja NXT! I_icon_minitimePią Cze 04, 2010 5:50 am

Czy ma aż tak tragiczny ten finisher? Są gorsze ;p Ale w sumie mogli się bardziej postarać. Najlepszy finisher z NXT miał Skip Sheffield.
Powrót do góry Go down
The Psycho Jason
Administrator
Administrator
The Psycho Jason


Liczba postów : 198
Reputacja PHW : 27891
Browarów za Pomoc : 7
Data Dołączenia : 05/05/2010
Skąd : Kraina Cienia

Kolejna edycja NXT! Empty
PisanieTemat: Re: Kolejna edycja NXT!   Kolejna edycja NXT! I_icon_minitimePią Cze 04, 2010 6:00 am

No niby są ale zawodnik posiadający taką siłę mógłby sie pokusić o jakiś bardziej efektowny Razz bo od tego Finishera lepszy jest już Body Slam xD bo ten Finisher nie wyglada wogóle xD
Powrót do góry Go down
https://phw-wrestling.forumpolish.com
CPT
Booker
Booker
CPT


Liczba postów : 52
Reputacja PHW : 26556
Browarów za Pomoc : 0
Data Dołączenia : 30/05/2010
Wiek : 28

Kolejna edycja NXT! Empty
PisanieTemat: Re: Kolejna edycja NXT!   Kolejna edycja NXT! I_icon_minitimePią Cze 04, 2010 8:33 am

szymi94 najlepszy finisher to ma/miał Danielson Razz Cattle Mutilation rządzi! Razz
Powrót do góry Go down
Chajan J.H
Debiutant
Debiutant
Chajan J.H


Liczba postów : 11
Reputacja PHW : 26186
Browarów za Pomoc : 0
Data Dołączenia : 05/06/2010
Wiek : 29
Skąd : California.

Kolejna edycja NXT! Empty
PisanieTemat: Re: Kolejna edycja NXT!   Kolejna edycja NXT! I_icon_minitimeSob Cze 05, 2010 3:56 am

nie ogladam WWE już dłuższy czas, gdyż to flaki z olejem. Ale NXt uważam za zajebisty pomysł. Wg. mnie wygra Alex Riley.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Kolejna edycja NXT! Empty
PisanieTemat: Re: Kolejna edycja NXT!   Kolejna edycja NXT! I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Kolejna edycja NXT!
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Pozwolenia na tym forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Polish HardCore Wrestling - Nieoficjalna Polska Federacja TWG serwer 3!!! :: WRESTLING ZONE :: Newsy-
Skocz do:  
Copyright © by The Psycho Jason
All Rights Reserved
Free forum | ©phpBB | Free forum support | Zgłaszanie nadużyć | Najnowsze dyskusje