Polish HardCore Wrestling - Nieoficjalna Polska Federacja TWG serwer 3!!!
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Strona GłównaStrona Główna  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Invitational

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
majster0
Jobber
Jobber
majster0


Liczba postów : 44
Reputacja PHW : 26443
Browarów za Pomoc : 0
Data Dołączenia : 15/05/2010
Wiek : 31
Skąd : Krzanowice

Invitational Empty
PisanieTemat: Invitational   Invitational I_icon_minitimeSro Cze 16, 2010 11:10 am

Wybaczcie mi o miłosierni za kolejny temat z moim pytaniem Smile
O co chodzi w invitational bo ja nie za bardzo kumaty z angielskiego jestem Laughing
Powrót do góry Go down
The Psycho Jason
Administrator
Administrator
The Psycho Jason


Liczba postów : 198
Reputacja PHW : 27891
Browarów za Pomoc : 7
Data Dołączenia : 05/05/2010
Skąd : Kraina Cienia

Invitational Empty
PisanieTemat: Re: Invitational   Invitational I_icon_minitimeSro Cze 16, 2010 1:02 pm

Tam odbywają się walki za pieniądze Razz
Tworzysz własny Invitational i jeżeli ktoś cię zaatakuje to dostajesz siano.
Każdego dnia masz 5 walk do wykorzystania. Możesz zaatakować dziennie 5 zawodników i dostaniesz za to kase. Wysokość wygranej zależy od popularności przeciwnika oraz ilości fanów.
Możesz ustawić sobie także wysokośc statystyk zawodników którzy mogą cię zaatakować (od 0 do 250) Jego wysokośc powinna zależeć od twojego levela, bo jeżeli masz niski level a ustawisz sobie na max (czyli 250) to jest duże prawdopodobieństwo że przegrasz Razz
Powrót do góry Go down
https://phw-wrestling.forumpolish.com
CPT
Booker
Booker
CPT


Liczba postów : 52
Reputacja PHW : 26556
Browarów za Pomoc : 0
Data Dołączenia : 30/05/2010
Wiek : 28

Invitational Empty
PisanieTemat: Re: Invitational   Invitational I_icon_minitimeSro Cze 16, 2010 2:58 pm

The Psycho Jason napisał:
Możesz ustawić sobie także wysokośc statystyk zawodników którzy mogą cię zaatakować (od 0 do 250) Jego wysokośc powinna zależeć od twojego levela, bo jeżeli masz niski level a ustawisz sobie na max (czyli 250) to jest duże prawdopodobieństwo że przegrasz Razz

Nie prawda - jak ustawisz sobie 0 - 250 to i tak mogą z tobą walczyć zawodnicy 2 lewele wyżej i 2 levele niżej od ciebie... A w pierwszej kolejności wyświetlani są zawodnicy na takim samym poziomie jak ty, więc nie ma się co martwić Razz
Powrót do góry Go down
The Psycho Jason
Administrator
Administrator
The Psycho Jason


Liczba postów : 198
Reputacja PHW : 27891
Browarów za Pomoc : 7
Data Dołączenia : 05/05/2010
Skąd : Kraina Cienia

Invitational Empty
PisanieTemat: Re: Invitational   Invitational I_icon_minitimeSro Cze 16, 2010 11:28 pm

No ale chyba nie wierzysz w to że ktoś z 2 levelami wyżej z nim przegra?? To miałem na myśli z tym małym prawdopodobieństwem Razz wiem co mówie i sie nie martw o to Razz
Powrót do góry Go down
https://phw-wrestling.forumpolish.com
Sponsored content





Invitational Empty
PisanieTemat: Re: Invitational   Invitational I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Invitational
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Pozwolenia na tym forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Polish HardCore Wrestling - Nieoficjalna Polska Federacja TWG serwer 3!!! :: PO GODZINACH :: Help!-
Skocz do:  
Copyright © by The Psycho Jason
All Rights Reserved
Free forum | ©phpBB | Free forum support | Zgłaszanie nadużyć | Najnowsze dyskusje